
Чоловічий наручний годинник Emporio Armani кварцовий сріблястий чорний циферблат металевий браслет дата - код 2699b
775 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2699b
+380 (50) 343-43-89
Євгенійповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний чоловічий годинник Emporio Armani з кварцовим механізмом — ідеальний вибір для щоденного носіння та подарунка. Сріблястий металевий браслет, чорний циферблат, функція дати. Елегантний дизайн преміум-класу за доступною ціною.
Функція календаря робить годинник не лише красивим, а й практичним.
Хронографи не функціонують, вони зроблені для краси!
Переваги:
✔ стильний преміальний дизайн
✔ кварцовий точний механізм
✔ металевий браслет
✔ чорний циферблат
✔ календар
✔ чудовий варіант на подарунок
✔ доступна ціна
- Габарити (ШхВхТ) : 43х43х10 мм
- Загальна довжина: 230 мм
Увага! Подарункова коробка (як на фото) не входить у стандартний комплект. Ви можете придбати її окремо у розділі подарункові коробки для годинників нашого інтернет-магазину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emporio Armani |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Повне покриття PVD |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Протиударні | Ні |
| Хронометр | Ні |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Ні |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Індикатор запасу ходу | Ні |
| Індикатор заряду батареї | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 43 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴




