
Сріблястий жіночий наручний годинник Guess (Гес) з чорним циферблатом з камінчиками - код 2290b
625 ₴
- Нет в наличии
- Код: 2290b
+380 (50) 343-43-89
Євгенійвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Чудовий жіночий годинник Guess на металевому браслеті, особливістю цієї моделі є велика кількість камінчиків, які надійно закріплені, та дуже гарно виглядають. Виконаний годинник із спеціального сплаву, який не піддається корозії, має надійне покриття, яке захищає його від впливу навколишнього середовища.
- Годинник виконаний із спеціального годинникового сплаву;
- Має якісне покриття;
- Мінеральне скло, яке стійке до подряпин;
- Захист від потрапляння вологи і пилу всередину (можна мити руки та не боятись потрапляння крапель дощу);
- Надійний та якісний механізм;
- Можна зменшити довжину браслета.
- Габарити (ШхВхТ) : 38х38х10 мм
- Загальна довжина: 190 мм
Увага! Подарункова коробка (як на фото) не входить у стандартний комплект. Ви можете придбати її окремо у розділі подарункові коробки для годинників нашого інтернет-магазину.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GUESS |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Женский |
| Тип | Классические часы |
| Тип механизма | Кварцевый |
| Источник питания | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговый (Стрелочный) |
| Индикация | Римские цифры |
| Формат времени | 12 часов |
| Стекло | Минеральное |
| Форма | Круглая |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Покрытие | Полное покрытие PVD |
| Браслет/Ремешок | Стальной |
| Класс влагозащиты | WR 30 м (3 атм) |
| Противоударные | Нет |
| Хронометр | Нет |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Цвет циферблата | Черный |
| Цепочка | Нет |
| Цвет браслета/ремешка | Серебристый |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоподзавод | Нет |
| Секундная стрелка | Центральная |
| Антибликовое покрытие стекла | Нет |
| Скелетон | Нет |
| Индикатор запаса хода | Нет |
| Индикатор заряда батареи | Нет |
| Хронограф | Нет |
| Тахиметр | Нет |
| Телеметр | Нет |
| Турбийон | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 38 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Общая длина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 625 ₴





