
Чоловічий наручний годинник з кварцовим хронографом Hublot geneve (Хаблот) сріблястий з чорним - код 2267
1 988 ₴
- Нет в наличии
- Код: 2267
Чоловічий наручний годинник Hublot! Особливістю даної моделі є кварцовий хронограф. Додаткові циферблати функціонують, той що з права відображає секунди при ввімкненому хронографі, зліва - хвилини. Хронограф вмикається і вимикається верхньою кнопкою, яка знаходиться в районі 2-ої години, обнуляється нижньою кнопкою, яка розташована навпроти 4-ої години.
- Годинник виконаний із спеціального годинникового сплаву;
- Має якісне покриття;
- Мінеральне скло, яке стійке до подряпин;
- Захист від потрапляння вологи і пилу всередину (можна мити руки та не боятись потрапляння крапель дощу);
- Надійний та якісний механізм;
- Ремінець виконаний із якісного гіпоалергенного каучуку;
- Фірмова застібка, виконана з міцного металевого сплаву, дозволяє регулювати довжину.
- Габарити (ШхВхТ) : 45х45х15 мм
- Загальна довжина: 240 мм
Увага! Подарункова коробка (як на фото) не входить у стандартний комплект. Ви можете придбати її окремо у розділі подарункові коробки для годинників нашого інтернет-магазину.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hublot |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Мужской |
| Тип | Классические часы |
| Тип механизма | Кварцевый |
| Источник питания | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговый (Стрелочный) |
| Индикация | Метки (без цифр) |
| Формат времени | 12 часов |
| Стекло | Минеральное |
| Форма | Круглая |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Покрытие | Полное покрытие PVD |
| Браслет/Ремешок | Каучуковый |
| Класс влагозащиты | WR 30 м (3 атм) |
| Противоударные | Нет |
| Хронометр | Нет |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Цвет циферблата | Черный |
| Цепочка | Нет |
| Цвет браслета/ремешка | Черный |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоподзавод | Нет |
| Секундная стрелка | Центральная |
| Антибликовое покрытие стекла | Нет |
| Скелетон | Нет |
| Индикатор запаса хода | Нет |
| Индикатор заряда батареи | Нет |
| Хронограф | Нет |
| Тахиметр | Нет |
| Телеметр | Нет |
| Турбийон | Нет |
| Функции даты/календаря | Индикация даты |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 45 мм |
| Толщина | 15 мм |
| Общая длина | 240 мм |
- Цена: 1 988 ₴





