
Золотистий жіночий наручний годинник Pandora (Пандора) з сріблястим циферблатом - код 2227b
545 ₴
- Нет в наличии
- Код: 2227b
+380 (50) 343-43-89
Євгенійвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Чудовий жіночий годинник Pandora на металевому браслеті. Виконаний із спеціального сплаву, який не піддається корозії, має надійне покриття, яке захищає його від впливу навколишнього середовища.
- Годинник виконаний із спеціального годинникового сплаву;
- Має якісне покриття;
- Мінеральне скло, яке стійке до подряпин;
- Захист від потрапляння вологи і пилу всередину (можна мити руки та не боятись потрапляння крапель дощу);
- Надійний та якісний механізм;
- Можна зменшити довжину браслета.
- Габарити (ШхВхТ) : 40х40х10 мм
- Загальна довжина: 210 мм
Увага! Подарункова коробка (як на фото) не входить у стандартний комплект. Ви можете придбати її окремо у розділі подарункові коробки для годинників нашого інтернет-магазину.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pandora |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Женский |
| Тип | Классические часы |
| Тип механизма | Кварцевый |
| Источник питания | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговый (Стрелочный) |
| Индикация | Метки (без цифр) |
| Формат времени | 12 часов |
| Стекло | Минеральное |
| Форма | Круглая |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Покрытие | Полное покрытие PVD |
| Браслет/Ремешок | Стальной |
| Класс влагозащиты | WR 30 м (3 атм) |
| Противоударные | Нет |
| Хронометр | Нет |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Цвет циферблата | Серебристый |
| Цепочка | Нет |
| Цвет браслета/ремешка | Золотистый |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоподзавод | Нет |
| Секундная стрелка | Центральная |
| Антибликовое покрытие стекла | Да |
| Скелетон | Нет |
| Индикатор запаса хода | Нет |
| Индикатор заряда батареи | Нет |
| Хронограф | Нет |
| Тахиметр | Нет |
| Телеметр | Нет |
| Турбийон | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 40 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Общая длина | 215 мм |
Информация для заказа
- Цена: 545 ₴




