
Чоловічий наручний годинник Armani (Армані) золотий з чорним циферблатом, металевий браслет, - код 2181b
625 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2181b
+380 (50) 343-43-89
Євгенійвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чудовий чоловічий годинник Emporio Armani гарної якості. Виконаний із спеціального сплаву, який не піддається корозії, має надійне покриття, яке захищає його від потемніння, є віконце з відображенням дати.
- Годинник виконаний із спеціального годинникового сплаву;
- Має якісне покриття;
- Мінеральне скло, яке стійке до подряпин;
- Захист від потрапляння вологи і пилу всередину (можна мити руки та не боятись потрапляння крапель дощу);
- Надійний та якісний механізм;
- Можна зменшити довжину браслета.
- Габарити (ШхВхТ) : 43х43х10 мм
- Загальна довжина: 230 мм
Увага! Подарункова коробка (як на фото) не входить у стандартний комплект. Ви можете придбати її окремо у розділі подарункові коробки для годинників нашого інтернет-магазину.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Emporio Armani |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Мужской |
| Тип | Классические часы |
| Тип механизма | Кварцевый |
| Источник питания | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговый (Стрелочный) |
| Индикация | Метки (без цифр) |
| Формат времени | 12 часов |
| Стекло | Минеральное |
| Форма | Круглая |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Покрытие | Полное покрытие PVD |
| Браслет/Ремешок | Стальной |
| Класс влагозащиты | WR 30 м (3 атм) |
| Противоударные | Нет |
| Хронометр | Нет |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Цвет циферблата | Черный |
| Цепочка | Нет |
| Цвет браслета/ремешка | Золотистый |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоподзавод | Нет |
| Секундная стрелка | Центральная |
| Антибликовое покрытие стекла | Нет |
| Скелетон | Нет |
| Индикатор запаса хода | Нет |
| Индикатор заряда батареи | Нет |
| Хронограф | Нет |
| Тахиметр | Нет |
| Телеметр | Нет |
| Турбийон | Нет |
| Функции даты/календаря | Индикация даты |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 43 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Общая длина | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 625 ₴





